Стартова

Безкоштовне онлайн-навчання для батька

Реєструйтеся і отримайте безкоштовний доступ до унікального онлайн-навчання для батька:
1. Пройдіть тест “Який я батько?” і дізнайтеся, як ви справляєтеся з роллю батька на даному життєвому етапі і на що вам слід звернути увагу, щоб поліпшити якість взаємин зі своїми дітьми.
2. Пройдіть курс “Як бути батьком”, який стане вашою дорожньою картою по вихованню дітей.
3. Пройдіть курс “4-секрети ефективного батьківства”, який підвищить якість вашого батьківства та сімейного життя.
4. Скористайтеся доступом до “Бібліотеки”, яка регулярно поповнюється спеціальною літературою для батька.

Чи важливий батько?

Батько – це не просто потрібна і важлива людина, батько, життєво необхідний для формування особистостей, міцних сімей і стабільного суспільства. Без батька сім’ї страждають і руйнуються – як морально, так і матеріально. Без батька діти виростають, відчуваючи великий дефіцит батьківського впливу, який пронесуть через все своє життя. Батько – це основа сім’ї. Він впливає на багато аспектів життя своїх дітей – таких, що залишаються поза сферою впливу матері.Батько необхідний для повноцінного розвитку дітей. Відсутність батька впливає не тільки на його дітей, але позначається і на наступних поколіннях.

Батько впливає на хлопчиків. Хлопцям без допомоги батька важко навчитися знаходити межу між самоствердженням і самообмеженням. Тому їм складно навчитися завойовувати авторитет, уникаючи при цьому негативного впливу і виробляючи в собі вміння протистояти різного роду спокусам, що так необхідно для успішної дружби, навчання і кар’єри.

Батько впливає на дівчаток. Дівчата, що ростуть без батька, частіше вступають в безладні статеві зв’язки в підлітковому віці, та й подорослішавши, часто відчувають утруднення з тим, щоб налагодити нормальні, здорові відносини з чоловіками і створити сім’ю. Крім того, батько робить позитивний вплив на успіхи дівчаток в навчанні, кар’єрі і сімейному житті.

Вплив батька – це надовго. Одне довгострокове дослідження, що почалося в 50-х роках минулого століття, показало, що діти дбайливих і сумлінних татів виросли більш уважними і співчутливими людьми, ніж ті, у яких не було батька. Учасники дослідження, які мали в дитинстві хороші взаємини зі своїм батьком, до сорока років налагодили набагато кращі взаємини з оточуючими, ніж їх однолітки, які виросли бези батька. Про це свідчать міцні і щасливі шлюби, успішне виховання своїх дітей і доброзичливе ставлення до чужих дітей.

Вплив батька унікальний. З різних досліджень відомо, що вплив батька на дитину в більшій мірі, ніж вплив матері, є найважливішою передумовою подальших успіхів або невдач в школі і взаєминах з оточуючими. Сильний вплив батька пояснюється тим, що відносини «дитина-батько» викликають у дітей потужний емоційний відгук.

Відсутність батька позначається і в зрілому віці. Наш Центр має безліч свідчень реальних чоловіків, які проходячи цей курс, усвідомили, що багато проблем в їхньому житті пов’язані з відсутністю або відстороненістю їхнього батька.